خانه

Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd.

نمایه شرکت

شرکت الکترونیک داغ، آموزشی ویبولیتین است بیش از 15 سال به طراحی و تولید با کیفیت بالا LED طراحی شده است.

الکترونیک داغ محصولاتی را که در برنامه های کاربردی گسترده در فرودگاه ها، ایستگاه ها، بنادر، ورزشگاه ها، بانک ها، مدارس، کلیساها و غیره استفاده می شود، به طور کامل با تیم های حرفه ای و امکانات مدرن برای تولید محصولات خوب LED نمایش داده می شود.

محصولات LED ما به طور گسترده ای در سراسر 100 کشور در سراسر جهان گسترش، پوشش آسیا، خاور میانه، امریکا، اروپا و آفریقا.

الکترونیک داغ از ایستگاه رادیویی به ایستگاه تلویزیونی، به کنفرانس و رویدادها، طیف گسترده ای از راه حل های صفحه نمایش LED را برای بازارهای صنعتی، تجاری و دولتی در سراسر جهان ارائه می دهد.

ما می توانیم بیش از همه خوشحال باشیم که صفحه نمایش و راه حل LED سفارشی را با هم ترکیب کنیم. برای استفاده از نام تجاری، تبلیغات، سرگرمی یا هنر، Hot Electronics به شما یک راه حل LED را پیشنهاد می کند که سرمایه گذاری شما را برای سالها به خوبی خدمت می کند.

دیدگاه ما

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

الکترونیک داغ شرکت آموزشی ویبولیتین یک شرکت تابعه از Hongkong Tian Guang Electronics شرکت آموزشی ویبولیتین است، که در سال 2003 تاسیس شد، و دارای تاریخچه حدود 15 سال است.


شرکت الکترونیک داغ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت دولتی با تکنولوژی پیشرفته با تخصص تحقیق و توسعه، تولید و خدمات محصولات LED است.

شرکت الکترونیک داغ، آموزشی ویبولیتین تامین کننده پیشرو در محصولات LED و راه حل های خارج از کشور است. ما یک سیستم تحقیق و توسعه، تولید، فروش و خدمات کامل داریم. ما متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا و عملکرد بالا LED محصولات و راه حل های صفحه نمایش برای کاربران در خانه و خارج از کشور است. در حال حاضر محصولات به طور عمده شامل صفحه نمایش رنگی با استاندارد کامل، صفحه نمایش ال سی دی با رنگ نازک، صفحه نمایش رهبری اجاره، زمین پیکسل کوچک با کیفیت بالا و سری های دیگر است. این محصولات به اروپا و ایالات متحده، خاورمیانه و سایر کشورها و مناطق فروخته می شود. این مکان به طور گسترده ای در مراکز ورزشی، رادیو و تلویزیون، رسانه های عمومی، بازار تجاری و سازمان های تجاری و ادارات دولتی و دیگر مکان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت الکترونیک داغ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت خدمات حرفه ای انرژی است و در لیست چهارم از شرکت های خدمات حفاظتی انرژی کمیته ملی توسعه و اصلاحات وارد شده است. Hot Electronics Co.، Ltd. دارای تیم بازاریابی با تجربه گسترده EMC و یک تیم مدیریت با کیفیت بالا برای ارائه مشتریان با ممیزی های حرفه ای انرژی، طراحی پروژه، تامین مالی پروژه، تهیه تجهیزات، مهندسی ساخت و ساز، نصب و راه اندازی تجهیزات و آموزش پرسنل .


در سال 2009 Hot Electronics Co.، Ltd. به عنوان واحد همکاری پروژه "برنامه 863" طرح "پنجاه ساله یازدهم" انتخاب شد. علاوه بر این، پروژه های مرتبط با LED نشان داده شده توسط شرکت "500 پروژه مدرن صنعتی صنعتی در گوانگدونگ" رتبه بندی شده است و "500 پروژه صنعتی مدرن در گوانگدونگ"، "پروژه شماره یک" صنایع استراتیژیک در حال ظهور کمیته حزب والیت گوانگدونگ و استان است دولت.

در ماه اوت سال 2010، شرکت الکترونیک داغ، آموزشی ویبولیتین Shenzhen LED Display Technology Research Institute به عنوان رهبر و رهبر فنی صنعت LED در شنژن تاسیس شد و توسط کمیته فناوری صنعت و تجارت و فناوری اطلاعات شنزن تایید شد.

در سال 2011، Hot Electronics Co.، Ltd. یک دفتر تجارت تجارت خارجی در ووهان، هوبئی تاسیس کرد.


در سال 2016، شرکت الکترونیک داغ الکترونیک، نمایش LED P3 / P3.9 / P4 / P4.8 / P5 / P5.95 / P6 / P6.25 / P8 / P10 و غیره گواهینامه CE، RoHS را دریافت کنید.

Hot Electronics Co.، Ltd. پروژه ها را در 180 کشور جهان انجام داده است. در میان آنها، در سال 2016 و 2017، دو ایستگاه عمده تلویزیونی در ایستگاه تلویزیونی قطر، با مساحت 1000 متر مربع، راه اندازی شد.

Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd. Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd. Shenzhen Hot Electronics Co., Ltd.
1 2 3
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : الکترونیک داغ شرکت با مسئولیت محدود

تعداد کارمندان : 100~150

فروش سالانه : US$12,000,000-US$15,000,000

سال تاسیس : 2003

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب نمایش LED در فضای باز برای فروش کیفیت خوب نمایش LED در فضای باز برای فروش کیفیت خوب نمایش LED در فضای باز برای فروش
Online customer service
Online customer service system